Egzoz Uygulamaları | Sakarya Partikül - Sakarya Partikül Değişimi 
0 536 816 39 05 info@ferhategzoz.com.tr

Egzoz Uygulamaları


2018-08-08 / Recep haldız

Paylaş Paylaş Paylaş

Egzoz Uygulamaları
Firmamız Sakarya egzoz tamiri, bakımı ya da yedek parça uygulamalarını en uygun fiyatta sizlere sunmaktadır. Şirketimiz günümüz teknolojisi ile sayesinde son derece deneyimli ustalarımızın işçiliğini uygun fiyatlara sunuyoruz. Egzoz konusunda sizler için internet üzerinden parça teminlerini de sizlere kaliteli olarak sunuyoruz.
Egzoz sistemleri zamanla bozulabilmektedir. Pek bu nasıl anlaşılır?

Egzoz dan gelecek ses egzoz konusunda ilk uyarı olarak yer almaktadır. Bununla beraber egzoz çıkış borusu içerisinden gelecek olan sıcak hava da bir işaret olması gerekmektedir. Firmamız Sakarya egzoz tamiri yanında gerekli konularda sahip olduğunuz aracınıza en uygun egzoz değişimini gerçekleştirerek size ekonomik yönden de yardımcı olmaktadır.


Periyodik Egzoz Bakımı
Kullanılacak olan araçların kullanıldığı ortam içerisinde ve yaşına bağlı şekilde egzoz üzerinde korozyon oluşmaktadır. Yaşlı araçlar üzerinde korozyon yüksek olmaktadır. Kontrol edilerek onarımı yapılması gerekmektedir. Sarsıntılı yollarda darbe durumlarına bağlı şekilde egzoz delinebilmektedir. Sakarya egzoz tamiri ile sahip olduğunuz araçlarınızın performansını ve sürüş güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Araçlarınızın egzoz kontrollerini alanında uzman kişilere yaptırmanız gerekmektedir.


Sakarya Partikül Filitre .